Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

   

těhotenstvíNa co budete muset při přípravě svatby myslet
 

Svatební šaty si budete muset rezervovat pár měsíců dopředu, proto budete muset upozornit svatební salón, že jste těhotná, aby je mohli upravit podle Vašich potřeb. Při výběru svatebních šatů myslete na to, že musí být pohodlné, stejně jako obuv.
Nezapomeňte na nevolnosti. Když se budete vdávat v prvním trimestru budete muset počítat s tím, že Váš velký den mohou znepříjemnit nevolnosti. To bohužel nijak neovlivníte, zvláště, když se stoly budou prohýbat pod různými dobrotami.

 

Budete chtít své bříško ukázat?
Stále více žen se za své těhotenství nestydí a jsou na něj patřičně pyšné, ale jsou i takové ženy, které si svůj svatební den přímo vysnily a bříško jim do jejich plánu nezapadá. Pokud budete chtít bříško zakrýt, existuje několik střihů šatů, které Vám s tím pomůžou.

 

Střihy svatebních šatů pro těhotné
 

Klasické svatební šaty
Tento typ svatebních šatů se hodí zejména pro těhotné do třetího měsíce těhotenství. Dají se povolit, zabrat a přizpůsobit postavě, kdyby se do nich nevěsta nevešla. Hlavní výhodou těchto šatů je, že se nepozná, že těhotná jste. Nevýhodou je, že upnuté šaty mohou tlačit plod.

 

Svatební šaty, které se dají přizpůsobit bříšku
Tyto šaty patří mezi speciální. Jsou ušity tak, aby nevěsta měla prostor pro bříško. Pod těmito šaty už bříško neschováte, ale nijak ho nezvýrazníte. Nevýhodou těchto šatů je, že se může stát, že si hosté budou myslet, že jste tlustá.

 

Volnější těhotenské svatební šaty
Když si pořídíte tyto šata, tak už bude všem jasné, že jste těhotná. Nejčastěji tyto šaty seženete empírového střihu (od prsou dolů rozšířené). Těhotenské šaty jsou pohodlné a budete se v nich cítit dobře.