Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava výbavičky a budování našeho společného hnízdečka

28. 7. 2010

Vaneska se již usilovně snaží vylézt z mého břicha ven. Dělají se mi boule na obou stranách a připadá mi, že se neotáčí tak jak by měla. Ani to mi na náladě nepřidá. Všude mi popraskala kůže, i když usilovně mažu a mažu. Rafička váhy výrazně roste směrem vzhůru a já si již nemůžu tak volně pohybovat tak jako dřív. Delší stání nebo chození mi dělá velké potíže, tvrdne mi břicho, natékají ruce i nohy. A tak když někam jdu, vypadám jako by se valil velký sud.

Před třemi týdny jsme objednali kočárek. Snad se bude líbit i naší Vanesce. Celá sada obsahuje kočárek s hlubokou korbičkou, sporťák, autosedačku a ještě jsem přiobjednali slunečník. Kočárek se mi nejvíce líbil v zelené barvě. Připadá mi taková veselá. 3 týden konečně kočárek došel. Sice byl rozložený a já ho skoro vůbec neviděla akorát v krabici, byla jsem spokojená. Domů jsme si odvezli alespoň autosedačku.

S Vítkem jsme ji pak zkoušeli dát do auto. Po několika uběhnutých minutách byla sedačka přece jen na místě. Až budeme mít věší praxi, určitě nám to půjde lépe, utěšovali jsme jeden druhého.

 Úspěšně jsem i vyprala a vyžehlila Vanesčiny oblečky, plenky zavinovačky a jiné. Krásně voňavé oblečení jsem pak naskládala do předem vyklizených polic v obýváku. Budeme mít vše pěkně po ruce u přebalovacího pultu. Před několika týdny jsem si udělala seznam všech věcí, které musíme koupit, udělat, zařídit a teď postupně vše splněné škrkáme. Barevné papíry jsem upevnila na lednici abychom měli vše pěkně na očích. Seznam už nám pěkně prořídl, co což jsem samozřejmě ráda ale pár věcí nám přece jen ještě chybí.